„Снимала порно, и сега е славна“, кажа Џон Бон Џови за Кардашијан

By

 

Џон Бон Џови во интервју за The Sunday Project изјави дека не издвојува ниту минута за  ѕвездите на реалното шоу и дека не ја одобрува нивната слава без талент.

„Тоа не е за мене. Што ќе стои во твојата автобиографија? Снимив порно и погодете што, станав славна? Извинете ама ќе го прескокнам тоа. Напиши книга, насликај слика, глуми, студирај, пеј, пишувај…“ – вели 56-годишниот музичар, алудирајќи на славата на Ким откако се појави нејзина домашна секс-снимка со поранешниот.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime sites: Watch Redo of Healer Episode 11 Uncen (https://animefreak.ws/m/QR9b/ep-11)

ANIMEFLIX watch anime free: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10