Софија Вергара прослави тригодишнина брак со Џо Манџанело

By

Колумбиската актерка Софија Вергара и нејзиниот сопруг Џо Манџанело, прославија трета годишнина од брак.

dobivaj vesti na viber

Вергара и Манџанело направија забава во кругот на пријателите и за американскиот празник „Денот на благодарноста“. Семејните фотографии ги објавија на социјалните мрежи.

Голем дел од фановите во коментарите на објавените фотографии од семејниот дом, ја пофалија дека актерката е успешен дизајнер и дека нејзиниот куќа изгледа феноменално.

 

 

View this post on Instagram

 

Details🦃 #celebrate #givethanks

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

 

Family thanksgiving😍🦃🍾

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Ќе ви се допадне