Том Харди се сели од Лондон оти го прогонува обожавателка

By

Светски познатиот глумец Том Харди го продава имотот во Лондон оти го прогонува обожавателка. Глумецот и претходно рекол дека сака да живее на помирно место и да ужива со семејството, па упорната обожавателка само ја забрзала преселбата. Тој сега планира да купи имот на село.

Сопругата на Том, Шарлот Рајли е бремена со нивното второ дете, а глумецот, во интервју за „Хелоу“ рекол дека таа е под постојан стрес заради обожавателката што не престанува да го вознемирува. Харди и Рајли се во брак од 2014 година, а во 2015 година се роди нивното прво дете.

Глумецот неодамна призна дека размислува да престане да глуми, а наместо тоа сака да почне да режира филмови.

Ќе ви се допадне

https://animepahe.cc watch anime free

AnimeFLV: Hori-san to Miyamura-kun anime episode 4 online free at https://animeflv.uk animeflv

Website https://4anime.biz: Watch Legend of Black Heaven 4anime Episode 13 persona 4 the animation season 2

Website https://twistmoe.net: Watch Cinderella Girls Gekijou: Climax Season twistmoe Episode 13 anime streaming

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimelol

Turnkeylinux: https://www.turnkeylinux.org/user/1539007/track