Трамп и Џонг-ун вечераа азиски специјалитети

By

Лидерите на САД и Северна Кореја, Доналд Трамп и Ким Џонг-ун, вечерале азиски специјалитети по вчерашната средба, пренесуваат медиумите, повикувјќи се на Белата куќа. Ним им биле послужени ракчиња, маринирано месо и зеленчук, азиска зелка, авокадо, свеж лимон, но и чоколадна торта и овошен пудинг.

Како главно јадење им било послужено печено месо, подготвено со сос и сезонско овошје.

 

Ќе ви се допадне

Watch Uchuu Senkan Tiramisù Specials Episode 3

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Longisland: https://www.longisland.com/profile/animefreakws

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/kissanimemx