Трудна Кардашијан игра бејзбол

By

Ким Кардашијан стана мајка на девојче, исто како и Кајли Џенер, а последна во низата е Клое Кардашијан која следниот месец ќе го роди своето прво дете.

Иако и таа како и нејзините сестри ја криеше бременоста, повеќе не е така.

Клое беше забележана во Калифорнија како ужива во бејзбол натпревар на нејзините сестри Ким и Кортни.

Ќе ви се допадне