Уште не земени, Родригез ја изневерува Џенифер Лопез, тврди Хозе Кансеко

By

Само еден ден Алекс Родригез објави дека ја запросил светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез, се огласи неговиот бејзбол колега Хозе Кансеко, обвинувајќи дека ја изневерува својата вереница со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

dobivaj vesti na viber

Поранешниот бејзбол играч, своето тврдење го објавил јавно на својот Твитер профил. Тој порачал дека е подготвен да оди на детектор за лаги за да ги поткрепи своите тврдења.

Џел Ло и нејзиниот вереник засега не се огласија по повод ваквите обвинувања.

Ќе ви се допадне

hack tài xỉu go88 miễn phí go88 go math link tài xỉu go88

nạp tiền sunwin ông chủ nhà cái sunwin sunwin stevia international