Уште не земени, Родригез ја изневерува Џенифер Лопез, тврди Хозе Кансеко

By

Само еден ден Алекс Родригез објави дека ја запросил светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез, се огласи неговиот бејзбол колега Хозе Кансеко, обвинувајќи дека ја изневерува својата вереница со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

Поранешниот бејзбол играч, своето тврдење го објавил јавно на својот Твитер профил. Тој порачал дека е подготвен да оди на детектор за лаги за да ги поткрепи своите тврдења.

Џел Ло и нејзиниот вереник засега не се огласија по повод ваквите обвинувања.

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

ani watch DARLING in the FRANXX

Naruto: Shippuden (Dub)

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 7

ani watch app Boruto: Naruto Next Generations