(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин

Славната убавица по обиколката во Црна Гора се упати кон новиот дечко, турскиот писател Метина Харе.Лима во понеделникот ја напуштила Црна Гора, а неколку часа подоцна на турскиот аеродром е фатена со турскиот писател!

Станува збор за човекот кој се вика Метин Хара, има 36 години (година постара од Лима) и е познат во Турција.

Тој Лима ја дочека на аеродромот, а штом излезе Адријана ја фати за рака, што јасно стави до знаење дека е во прашање врска која не ја кријат.

 

По дочекот на аеродром, новопечената двојка се упати на ручек, каде се фатени во страсни пози.

Foto: Profimedia/Abaca

Foto: Profimedia/Abaca

Инаку Метин Хара пред четири недели објави фотографија со Лима, со тоа што тогаш никој не се сомневаше дека е во прашање љубовна романса.

Метин Хара со кратка изјава ја потврди љубовта со Лима.

„Адријана и јас се запознавме во Истанбул на 11 јуни. Свативме дека делиме взаемни чувства, но дека сеуште се запознаваме“, пренесе Дејли Сабах.

Да потсетиме, Лима до понеделникот, до одењето во Бодрум, беше во Црна Гора со Марко Јариќ, ќерките и неговата мајка.

Иако сите беа во исчекување на големото помирување, поранешниот сопружник, од тоа дефинитивно нема ништо.

Да потсетиме, Лима до понеделникот, до одењето во Бодрум, беше во Црна Гора со Марко Јариќ, ќерките и неговата мајка. Иако сите беа во исчекување на големото помирување на поранешните сопружници, од тоа дефинитивно нема ништо.

Сликите на кои Лима и новиот дечко страсно се љубат погледнете ги ОВДЕ:

 

Scroll to Top