(Видео) Алекс Родригез повторно ја побара за сопруга Џенифер Лопез

By

Поранешната американска безбол-ѕвезда Алекс Родригез повторно ја побара за сопруга Џенифер Лопез. Додека вежбаа во вежбалница, тој ја праша дали сака да се омажи за него.

dobivaj vesti na viber

Моментот го сними еден од нивните пријатели и го објави на „Инстаграм“. Првиот пат Родригез на Џеј Ло ѝ подари прстен од милион долари додека беа на одмор на Бахамите.

Тој за кратко време доби голем број пофални коментари од обожавателите.

Ќе ви се допадне

cách tải go88 cho iphone play go88.vin Link Vào Tải Game GO88 Không Bị Nhà Mạng Chặn

live chat sunwin sunwin máy tính sunwin hack