(Видео) Алекс Родригез повторно ја побара за сопруга Џенифер Лопез

By

Поранешната американска безбол-ѕвезда Алекс Родригез повторно ја побара за сопруга Џенифер Лопез. Додека вежбаа во вежбалница, тој ја праша дали сака да се омажи за него.

Моментот го сними еден од нивните пријатели и го објави на „Инстаграм“. Првиот пат Родригез на Џеј Ло ѝ подари прстен од милион долари додека беа на одмор на Бахамите.

Тој за кратко време доби голем број пофални коментари од обожавателите.

Ќе ви се допадне

AniWatch: Aki-Sora: Yume no Naka anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

AnimeBee: Boku no Imouto wa "Osaka Okan": Haishin Gentei Osaka Okan. anime episode Full online free at https://animebee.to free anime

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Docs google: https://docs.google.com/document/d/1lvCR6cw2GHAvzRSx4rmagWF9kmgvnj7OAYsACFBvsFc

Recipes mentaframework: http://recipes.mentaframework.org/user/editDone/137658.page