(Видео) Дедо Мраз гол во новиот спот на Кети Пери

By

Откако пред една година Кети Пери ја испеа песната Cozy Little Christmas, таа сега сними и спот за неа. Во празничното видео, пејачката и Дедо Мраз се голи, додека ги масира кукла ирвас. Спотот предизвика мешани реакции кај публиката. Па додека едни пишуваа дека е „забавен и откачен“, други ѝ порачаа дека е „непристоен“ и дека им ја „уништила илузијата за Дедо Мраз“.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak dororo: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 10

WCOStream anime online: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 3 (https://wcostream.cc/m/rqKD/ep-3)