(Видео) Џенифер Лопез секси во новиот спот

By

Светската ѕвезда Џенифер Лопез вчера го промовираше новиот спот за песната Te Guste, која ја сними во соработка со Бад Бани. Песната за еден ден има преку 7 милиони прегледи.

„Џенифер нема 50, туку 25 години. Каква кралица“, „Оваа жена не старее“, „Какво тело, толку е секси“, се само дел од комплиментите под видеото. Џренифер во некои од сцените носи жолто бикини, а во други е во црвена долна облека, легната во кревет. Фановите велат дека ова е едно од нејзините најпровокативни видеа.

Ќе ви се допадне