(Видео) Џенифер Лопез со гол задник на концерт во Сан Диего

By

Пејачката и актерка Џенифер Лопез минатата недела ја почна турнејата под името It’s My Party во Лос Анџелес, каде направила вистинско шоу, пишуваат американските медиуми. Истото пејачката го повторила и на вториот по ред концерт во Сан Диего.

Во кратко тигресто боди, Лопез ги воодушеви фановите, кои настапот на латино ѕвездата го снимиле со камера. Присутните велат дека бодито открило речиси сè кај пејачката.

За време на настапот Лопез неколку пати ја промени облеката, а особено внимание забележа нејзиниот сребрен комбинезон, каде една од ногавиците недостасуваше. Лопез ја откри ногата и половина од нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

#JLO really let this guy have it! 😂😂 ok but watch his reaction once he realized it was @JLo right behind him LMFAOOOOO

A post shared by Social Media Manager (@jason_bolanos) on

Неколку дена претходно во Лос Анџелес, Џенифер Лопез го фрли во транс, еден од нејзините посетители на концертот. Таа го качи на сцената, каде почнаа да му играат пратечките танчерки.

Потоа настапи Џенифер која со својот танц ги освојуваше симпатиите кај машкиот дел од публиката. Пејачката во рамки на својата турнеја, планира да има концерти и во Сакраменто, Сан Хозе, Лас Вегас, Феникс, Сан Антонио, Единбург, Далас, Хјустон, Чикаго и многу други градови низ Америка. Финалниот концерт ќе се одржи во Мајами.

 

 

Ќе ви се допадне