(Видео) Елизабет Харли како нинџа на Малдивите

Актерката Елизабет Харли покажа дека е во одична форма и на 53 годишна возраст,. Таа за време на празникот „Ноќта на вештерките“, се пофали со својот костим во бикини кој го направи на Малдивите.

Во видеото кое го објави на социјалните мрежи, Харли ги покажа борачките вештини и топ линијата.

„Нинџа стајл во „Ноќ на вештерките“ на Малдивите“, напиша Харли на видеото.

 

 

View this post on Instagram

 

Ninja Halloween Maldives style @elizabethhurleybeach @milaidhoo #davinaonepiece 👻👻👻

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on