(Видео) Гола Ирина Шајк уште еднаш покажа како треба да се биде жешка и секси

By

Ирина Шајк ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. Во серијата фотографии што ги објави  на Инстаграм, таа уште еднаш покажа колку е жепка и секси. 35-годишната манекенка заводливо гледа во камерата, исклучително секси во видеото што го сподели со своите  15 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Ќе ви се допадне

GoGoAnime free anime: Boku no Hero Academia 5th Season Episode 7

WCOStream watch anime: Jujutsu Kaisen (TV) (https://wcostream.cc/m/Zx4N) Episode 24