(ВИДЕО) Италијански милионер на јахта ја нагости оваа Србинка

Славниот Џанлука ужива во летото на своја сметка, а на лудата журка ја угости и една девојка од Србија.

Италијанскиот бизнисмен Џанлука Ваки, кој пред година дена со секси танцот го привлече вниманието на луѓето, од сите страни на светот, поради начинот на животот стана вистинска атракција, па сега на Инстаграм го следат преку 10 милиони луѓе.

Џанлука, бизнисмен, плејбој, посветен на модата, авантурата, природата и згодните жени, ужива во летото, а на фотките и снимките од луксузните дестинации, и човечки журки, редовно ги објавува на својот профил.

Така приметивме и дека на својот брод угости и една Србинка, фотографката Лела Радуловиќ, инаку блиска другарка на Наташа Беквалац.

 

 

 

Лелела сними дел од журката на која Џанлука ја направи на јахта…

… но неговото видео откри многу повеќе.

Но, фотките кои привлекоа големо внимание најмногу од се, е онаа на која Ваки позира во бели гаќички. Сите погледи беа насочени кон долниот дел од неговото тело, а поединци коментираа дека порачаа дека има „ѕвер во гаќите“.

Orange day! #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Доколку некои помисли дека е во прашање фотомонтажа, еве и снимки во истите костими за капење:

Floating breakfast…😉 @regnumcarya @effek #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Инаку, Џанлука го прашаа за силните тетоважи кои ги има по телото, а тој одговори:

„Живееме во доба на компромис, па доаѓа момент кога треба да одлучите дали ќе ибидете „валкани“ одвантре или однадвор. Јас одлучив да бидам валкан однадвор.

 

Scroll to Top