(Видео) Јеби га, Џони Деп научи да пцуе на српски

By

Холивудската ѕвезда Џони Деп во најавата за документарниот филм „Крека: Ловец на соништа“, пцуе на чист српски јазик.

Деп го најави документарниот филм во режија на Слободан Иветиќ во друштво на најпознатиот српски сценограф Миљен Крековиќ Крека:

„Јеби га! Хајде да се напијемо“, рекол холивудскиот актер на српски јазик и со тоа ги воодушеви присутните, но и оние што ја гледаа оваа објава.

Ќе ви се допадне

WCOStream animes online: Watch Scum's Wish Episode 3

AniWatch watch anime dub: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 3