(Видео) Кеjти Пери не ги бричи нозете откако стана мајка

By

Американската пејачка Кејти Пери ланското лето ја доби ќерката Дејзи Дав со својот свршеник Орландо Блум, поради што го занемари својот изглед.

Кејти во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е членка на жирито, во коментар кон натпреваручка открила дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето повеќе не е на нејзината листа на приоритети.

„Твојот глас е духовно искуство. Тој е од друг свет, ангелски. Како нова мајка, немам многу време, па престанав да ги бричам нозете. Но, кога пееше, влакната на нозете се искачија 5 сантиметри. Чувствував морници по целото тело. Неверојатно“, рече пејачката.

Пери подоцна објави анимирана слика со влакнести нозе на „Твитер“ и напиша: „Вистинскиот изглед на моите нозе кога ја слушам Касандра како пее“.

 

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Horimiya

4Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 18

4Anime Your Name. Episode Full

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 7

Boruto: Naruto Next Generations (Dub)