(Видео) Ќерката Мартина го нападна Роналдо со бакнежи

By

Сопругата на најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, објави видео на „Инстаграм“ од дружбата со нивната ќерка Мартина.

Мартина во прегратката го опсипува татко ѝ со бакнежи, а тој цело време се смее и ужива. Двајцата за кратко време добија голем број лајкови и коментари.

Фудбалската ѕвезда вели дека најмногу од сè се радува на времето што го минува со својот син. Играчот на Јувентус вели дека секое слободно време го користи да го мине со семејството.

 

View this post on Instagram

 

AM❤️R

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Ќе ви се допадне