(Видео) Лејди Гага исмеана поради тетоважата, пејачката се оправда била пијана

By

Лејди Гага неодамна стана тема на потсмев откако ја погрешила тетоважата на своето тело. Пејачката на својата рака истетовирала ноти, кои ги напишала G A G A. Но, кога фановите малку подобро ја погледнале истата, ја забележале катастрофалната грешка.

На нејзината музичка листа недостига петтата црта. Гага брзо ја избришала објавената фотографија, а следниот ден се јавила со нова. Таа повторно ја објавила фотографијата со променетата тетоважа, но овој пат ја имала петтата црта.

„Музичката криза е надмината. Испив неколку текили и заборавив да ја направам петтата црта. Еве како сега изгледа“, напишала Гага во описот на видеото.

Со истата фотографија пејачката објавила уште едно видео, а истото сега стана најгледано на Инстаграм. Видеото има преку 380 милиони прегледи.

 

View this post on Instagram

 

As a music theory student I’m appalled, as someone having fun with their friends I’m relieved.🎼😂

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Steins;Gate: Egoistic Poriomania (Dub) animedao Episode Full animedao pokemon

AniWatch: Thousand Autumns anime episode 16 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Spirit of Wonder: China-san no Yuuutsu (Dub) (https://animekisa.in/m/NyAb) Episode Full

4Anime: Tamayura: Sotsugyou Shashin Part 4 - Ashita anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime app ios

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/gogoanimelol

Experiment: https://experiment.com/users/animeflixnl