(Видео) Мадона си „играше“ со градите додека ја шминкаа

By

Кралицата на поп-музиката Мадона на социјалните мрежи објави две провокативни видеa пред својот настап. Додека ја шминкаа пејачката си ги допираше градите, а на второто видео се триеше со мобилниот телефон.

И покрај контроверзните видеа, Мадона доби поддршка од фановите. Тие ѝ напишаа дека ја сакаат и дека е единствена. Нејзиниот последен албум, „Madame X“, беше објавен пред неколку месеци и предизвика поделени реакции кај публиката.

Пејачката во моментов ја одржува турнејата „Мадам Х“.

 

 

View this post on Instagram

 

Something is developing………………….. 📸 ❌. #madamextheatre #goldengatetheatre

A post shared by Madonna (@madonna) on

Ќе ви се допадне