(Видео) Меган Фокс танцува гола во спотот на раперот, заради коj го остави сопругот

By

Холивудската глумица Меган Фокс, се најде во новиот музички спот на Машин Ган Кели, раперот поради кој наводно го оставила нејзиниот сопруг, Брајан Остин Грин, познатиот глумец од серијата „Беверли Хилс“.

Актерката, позната во улогата на Микаела Банс во филмот „Трансформер“, се појави во спотот за песната „Крвав Валентин“, кој беше објавен на „ЈуТјуб“ пред два дена и кој веќе собра повеќе од 6,3 милиони прегледи.

Во видеото се гледа како Меган Фокс танцува само по долна облека, околу голема самовила, имитирајќи ги зборовите на песната.

Видеото излезе по веста дека актерката се разведе од Брајан со кого беше 10 години во брак.

 

View this post on Instagram

 

super cool car photo shoot

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime online: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 12

AnimeFreak amine freak tv: Watch My Hero Academia 3 Episode 22 (https://animefreak.ws/m/0yX1/ep-22)