(ВИДЕО) Меланија го откачи Трамп

By

Првата дама на САД, Меланија Трамп, одби американскиот претседател Доналд Трамп да ја фати за рака.
На видеото што го објави „Дејли мејл“ се гледа дека Трамп се обидува да ја натера Меланија да му подаде рака, додека таа студено стои крај него. На крајот Трамп успеа да ја зграпчи раката на Меланија, при што ѝ заблагодарува.

Кратко потоа Меланија застана зад Трамп и Макрон.

Ќе ви се допадне

Watch The Promised Neverland Episode 5 (https://crunchyrollfree.com/m/57vw/ep-5) at website https://crunchyrollfree.com get crunchyroll premium

Haikyuu!!: To the Top (https://animeheaven.pro/m/pnQL) Episode 13 at website https://animeheaven.pro. See more attack on titan anime heaven