(ВИДЕО) На интересен начин објави дека е бремена – Честитки до актерката

By

Џесика Алба и сопругот Кеш Ворен го очекуваат своето трето дете!

36-годишната ѕвезда ја сподели убавата вест со видео на Инстаграм. На него таа е во друштво на своите ќерки Онор (9), и Хевен (5),а Џесика со едната рака го држи стомакот, додека во другата има балон со бројката 3. Џесика и Кеш се едно од најстабилните холивудски семејства.

Парот се запозна пред 10 години на снимањето на филмот „Фантастичната четворка“, каде Кеш беше главен продуцент. Во декември 2007 година објавија декла се верени, за во мај 2009 година да се венчаат.

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain 👶🏼🤰🏽#blessed🙏

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Tokyo Ghoul Episode 3

My Hero Academia (Dub)

4 anime Your Name.

4Anime Attack on Titan Season 2

free anime Naruto: Shippuden