(Видео) Нејмар шизи на свадба

By

Најскапиот фудбалер на сите времиња, Нејмар, пред неколку дена на својот профил на „Твитер“ објави кусо видео од свадба во Бразил на кое шизи со својот син. Видеото го сними неговата девојка Бруна Маркезоин.

Ѕвездата на „ПСЖ“ и понатаму е на одмор по Мундијалот во Русија, но наскоро ќе се врати во Франција за да ги почне тренинзите со својот клуб.

https://twitter.com/NeymarPriv/status/1022478087655776257?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1022478087655776257&ref_url=https%3A%2F%2Fsportski.mk%2F%25d0%25b2%25d0%25b8%25d0%25b4%25d0%25b5%25d1%2582%25d0%25b5-%25d0%25ba%25d0%25b0%25d0%25ba%25d0%25be-%25d0%25bd%25d0%25b5%25d1%2598%25d0%25bc%25d0%25b0%25d1%2580-%25d0%25b8%25d0%25b3%25d1%2580%25d0%25b0-%25d0%25bf%25d0%25be-%25d1%2581%25d0%25b2%25d0%25b0%25d0%25b4%25d0%25b1%25d0%25b8-%25d0%25b2%25d0%25b8%25d0%25b4%25d0%25b5%2F

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Towanoquon: The Return of the Invincible anime episode Full online free at https://animeflv.uk devilman crybaby animeflv

Website https://gogoanime.be: Watch Uma no Friends gogoanime Episode Full watch anime free

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

The Ping-Pong Club (Dub) Episode 26

Sites google: https://sites.google.com/view/aniwatch-official/home

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimelol/