(Видео) Никол Ричи за 40. роденден си ја запали косата

By

Никол Ричи, ќерка на пејачот Лајонел Ричи (72), на вистински начин го одбележа и прослави својот 40. роденден. Додека ги дувала свеќите од роденденската торта случајно си ја запалилa косата.

Ријалити ѕвездата самата го објавила видеото на  својот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie)

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Kuromukuro anime episode 26 online free at https://gogoanime.be watch anime

Miss Monochrome The Animation (https://kissanime.mx/m/pX1j) Episode 13

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Website https://aniwatch.pro: Watch The Prince of Tennis II Specials aniwatch Episode 7 aniwatch me

Pantip: https://pantip.com/profile/6596808#topics

Qooh: http://qooh.me/animefreakws