(ВИДЕО) Шерон Стоун сите ја гледаа во еден детал под нејзиниот фустан, додека си играше со кучето

Една од најпосакуваните жени на светот видеото, со домашниот миленик го објави на Инстаграм.Холивудската ѕвезда Шерон Стоун објави на Инстаграм видео во кое гордо го покажа трикот на кој го научи нејзиното куче, но, покрај се, вниманието го привлече нешто друго.

Шерон Стоун, беше во лесен бел фустан, а додека на подот си играше со своето куче, очигледно се виде дека нема градник, бидејќи на моменти и се отцртуваа и брадавиците на градите.

Фактот дека русокосата убавица важи за една од најпосакуваните, најубави и најзгодни жени на светот, и дека дури и на 60 години без приговор важи за вистинска секс-бомба.

Погледнете го видеото со нејзиното куче Џоом Стоун, кој несомнено најмногу ги израдува мажите ширум планетава:

Teaching #JoeStone a new trick.

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on