(Видео) Сталоне, Шварценгер и Лундгрен се фалат: Сè уште сме фраери

By

Холивудските актери Арнолд Шварценегер, Силвестер Сталоне и Долф Лундгрен објавија заедничко видео во кое порачаа дека и покрај нивните години, тие одлично изгледаат и се чувствуваат. Снимката за седум часа била прегледана повеќе од милион пати.

„Мојата рака изгледа подобро од твоето лице. Толку добро старееме“, се пошегувал Сталоне додека го покривал своето лице.

„Гледај колку сум згоден“, вели Шварценгер.

„Генијално“, „Вистински опасни момци“, „Легенди“, „Светото тројство“, „Толку легенди на една снимка“, „Никогаш немојте да пораснете, чувајте ја младешката душа“, „Момци и понатаму изгледате сјајно“, „Толку сте згодни“, се само некои од коментарите кои ги добија од своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

Men that refuse to grow up. Actually why bother??? We’re having fun! Grow old UNgracfullly!!!!!! @schwarzenegger @dolphlundgren

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Ќе ви се допадне

AniWatch aniwatch.me: Spirit Chronicles Episode Preview

WCOStream wcostream close enough: Jujutsu Kaisen (TV) Episode 24