(Видео) Свршеницата на Роналдо рекламира парфеми

By

Георгина Родригез, свршеницата на фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо, сними реклама за парфеми во Италија. Таа е модел, па животот во Италија и името на Роналдо ги искористи за да напредува во кариерата, пишуваат италијанските медиуми. Георгина, пак, ја сподели рекламата на „Инстаграм“ и се пофали дека се забавувала додека ја снимала, а дека Twinset сега е нејзин омилен парфем.

Ќе ви се допадне