(ВИДЕО) Вака малата принцеза покажа кој е “газда”

By

Војвотката од Кембриџ и принцот Вилијам имаа мал проблем и тоа пред будното око на папараците, кога нивната ќеркичка Шарлот почна да плаче и не сакаше да ја послуша својата мајка, па откако малку и подвикнаа, седна на земјата и не се откажа од намерата.

Откако се обиде да и објасни на мајка си што ја мачи, таа и рече да продолжи да оди, а малата Шарлот како и секое дете седна луто на земјата. И Кејт седна на земјата и како одговорна мајка му објасни на своето дете што треба да прават.

Ако таа седне на престолот нема да може да и се спротивстават.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Love Position: Halley Densetsu animeheaven Episode Full sites like animeheaven

Watch anime online for free at 4Anime persona 4 animation crunchyroll

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

TwistMoe: Kurau Phantom Memory anime episode 24 online free at https://twistmoe.net twist anime

Peatix: https://peatix.com/user/8951683/view

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/gogoanimebe/