(Видео) Вереникот на Џенифер Лопез ѝ го сними задникот од 27 милиони долари

By

Бејзбол ѕвездата Алекс Родригез, ја снимаше својата вереница, латино ѕвездата Џенифер Лопез, додека танцува покрај базенот. Во прв план беше нејзиниот затегнат задник осигуран на 27 милиони долари. Ритамот ја понесе Лопез која ја покажа својата умешност во танцување.

Лопез беше облечена во црни хеланки, која е нејзина омилена спортска комбинација. Косата и беше собрана во пунџа и не беше нашминкана. Но, и во природно издание, пејачката е една од најубавите со најнегувани лица, пишуваат светските медиуми.

Родригез ја сними само неколку секунди, но доволно за да фановите уживаат.

 

View this post on Instagram

 

Headed into the weekend like 💕💃🏼

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Ќе ви се допадне

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Website https://animetv.cc: Watch Meiji Tokyo Renka Movie 1: Yumihari no Serenade animetv Episode Full-Raw anime tv kissanime

Website https://gogoanime.be: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 gogoanime Episode Full watch anime

Buddybio: https://buddybio.com/animefreakws

Visual: https://visual.ly/users/gogoanimeentity/portfolio