68-годишна жена го прегази својот инструктор по возење

By

Во полскиот гад Рибник се случила бизарна несреќа во кој смртно настрадал инструктор за возење. 35-годишниот инструктор починал откако го прегазила неговата 68-годишна ученичка. Несреќата се случила во понеделникот, а веста од Полска го обиколила цел свет. Се претпоставува дека инструкторот го набљудувал возењето на другиот минувач,па 68-годишничката го удрила и прегазила во тој момент.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven boruto: My Hero Academia (https://animeheaven.pro/m/nml) Episode 13

4Anime 4anime to go: Tokyo Ghoul (https://4anime.biz/m/Yrm) Episode 12