(Фото) Ливија Гуло се разголи во чест на двојната круна на Барса

By

Манекенката Ливија Гуло својата приврзаност и успехот на Барселона сезонава го прослави со разголена фотосесија.

Ливија се сликала за календарот „За каталонската гордост“.

Таа таму ги истакнала своите облини и снимила цел сет еротски фотографии.

Ќе ви се допадне