(Галерија) Австралиските пожарникари се разголеа ѝ за календарот за 2020

By

И оваа година австралиските пожарникари се соблекоа да се сликаат за новиот календар за 2020 година. Тие позираат со животни, а парите се наменети за хуманитарни цели.  Овој пат тие решија средствата да ги донираат во помали хуманитарни организации во Австралија, кои се фокусирани на помагање на спасени животни и животни за терапија. Новиот календар погледнете го тука

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Potemayo Specials animefreak Episode 6 animefreak latest

GoGoAnime: Ikkitousen: Extravaganza Epoch anime episode 2 online free at https://gogoanime.be gogoanime demon slayer

Website https://twistmoe.net: Watch Katana Maidens ~ Mini Toji – Katana Maidens Quickening Arc 205-Second Introduction Special! twistmoe Episode Full watch anime online

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/gogoanimebe

Pantip: https://pantip.com/profile/6537969#topics