(Галерија) Фустани за модерни принцези

By

Француската креаторка Силви Факон шие фустани кои секоја романтична девојка може само да ги посака. Таа користи интересни материјали, многу тул и тантела, и обрнува внимание на секој детаљ. Љубителите на нејзината работа велат дека на фустаните на Силви можат да им позавидат и најпознатите светски дизајнери. Секој фустан е поинаков и раскажува приказна.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven boruto: Kuroko's Basketball 2 (https://animeheaven.pro/m/eD1) Episode 25

4Anime persona 4 the animation english: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 7 (https://4anime.biz/m/9RGZ/ep-7)