Германците, по победата над Македонија, ја оставија соблекувалната како кочина

By

Германија, по победата над Македонија во квалификациите за Светското првенство, обезбеди пласман во Катар. Избраниците на Ханси Флик победата бурно ја прославија во соблекувалната и зад себе оставија неред и хаос. Германскиот новинар Стефан Краус имаше можност да влезе и да објави фотографии во каква состојба беше оставена.


Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Absolute Duo (Dub) wcostream Episode 12 mickey and the roadster racers wcostream

AnimeFLV: THE [email protected] CINDERELLA GIRLS anime episode 13 online free at https://animeflv.uk anime online

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Watch The Legend of Luoxiaohei Episode 28

Battle Spirits: Sword Eyes Fierce Battle Legend Episode 21