Новото ремек-дело на Ферари ќе дебитира на патеката Мугело во Италија

By

Во изминатите неколку месеци Ферари  тестираше мистериозни прототипи базирани на моделот La Ferrari, па се претставуваше дека се работи за наследник на спомнатиот модел, а на крај излезе дека се тестира негово специјално и лимитирано издание.

Новото ремек дело на Ферари ќе дебитира во периодот помеѓу 16 и 22 ноември. Ова ќе се случи на патеката Мугело во Италија.

Производството на моделот ќе биде ограничено во само 300 примероци, а во ноември ќе бидат познати сите детали.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch The Adventures of Nadja (Dub) twistmoe Episode Full anime sites

Watch Uzaki-chan Wants to Hang Out! Episode 12

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime: K: Return of Kings (Dub) anime episode 13 online free at https://gogoanime.be gogoanime tower of god

Dribbble: https://dribbble.com/gogoanimebe/about

Facebook: https://www.facebook.com/gogoanimelol/