Руски новинарки се соблекоа за „Плејбој“

By

 

Четири руски спортски новинарки се соблекоа за „Плејбој“ како најава за Светското првенство во фудбал во  Русија.

Станува збор за четири добро познати новинарки кои работат во спортскиот канал „Меч ТВ“ .

Наталија Кларк, Софија Тартакова, Марија Макарова и Марија Бас минаа осум часа на фотосесијата за најпопуларното машко списание „Плејбој“.

Ова мундијалско издание на руската едиција на „Плејбој“ треба да излезе во јуни, како секси  најава на претстојниот Мундијал во Русија.

Ќе ви се допадне

Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 1 (https://crunchyrollfree.com/m/5rKZ/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium for free

DARLING in the FRANXX (Dub) (https://animeplanet.cc/m/Z5ml) Episode 24 at AnimePlanet www anime planet com sign up