(Видео) Бебе прооде веднаш по раѓањето

By

Видеото на кое бебе од Бразил прооде веднаш по раѓањето стана хит на социјалните мрежи. Многумина велат дека ова е невозможно, но видеото што го снимила една од бабиците има над 80 милиони прегледи.

„Не гледаме често вакви чекори кај новороденчињата. Лекарката го држеше, а тоа правеше чекори“, напишала таа.

Погледнете го видеото:

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao haikyuu: Umibe no Étranger (https://animedao.nl/m/0k26) Episode Full

AnimeFreak animefreaks website: Watch Black Clover Episode 64 (https://animefreak.ws/m/x178/ep-64)