(Видео) Девојче без раце свири пијано

By

14-годишната Лорелаи е родена без раце. Мајката ја напуштила кога се родила, а неа ја посвоила Викторија Парван, која ѝ пружила несебична љубов.

Лорелаи се појавила во талент шоу во Романија, каде што со своите нозе свирела на пијано, а потоа почнала и да пее. Со својот талент ова девојче ги воодушевило сите присутни во салата, ама и луѓето што го виделе видеото од нејзиниот настап.

Ќе ви се допадне

Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc Episode 6 (https://animeflix.nl/m/W2lV/ep-6) at ANIMEFLIX animeflix darling in the franxx

The Misfit of Demon King Academy Episode 13 at Funimation anime of the decade funimation