(Видео) Хрватски професор се преправи во Фреди Меркјури, па одржа концерт да се збогува со учениците

By

Професорот Томислав Цвртила се збогува од учениците во Музичкото училиште во Вараждин со концерт на кој преправен како Фреди Меркјури испеа некои од најголемите хитови на групата „Квин“. Видеото стана хит на социјалните мрежи.

„Плачев додека го гледав видеото, има надеж за нашите деца“, се дел од коменарите на корисниците на социјалните мрежи.

Учениците од музичкото училиште во Вараждин, пак, му порачаа дека не сакаат да си замине.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

anime streaming DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 15

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 10

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 6