(Видео) Меланија е бесна на Трамп, тој упорно се обидува да ја фати за рака, таа не му дава

By

Првата дама на САД, Меланија Трамп, му е лута на сопругот, пишуваат американските медиуми. Како што пренесува порталот „Хил“, по враќањето во Вашингтон, по излегувањето од претседателскиот авионот, Трамп двапати се обидел да ја фати за рака, а таа двапати го одбила.

Дури откако почнале да се движат по пистата, Трамп успеал да ја добие нејзината рака. И претходно се случувало Меланија да го одбие Трамп и да не му даде рака, а многу често таа се однесува ладно кон него во јавност.

 

Ќе ви се допадне

That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) Episode Full at website https://kissanimeonline.com food wars kissanime

Attack on Titan Final Season Episode 5 at GoGoAnime gogoanime mobile