(Видео) Момче ја побара за сопруга својата девојка на натпреварот Вардар – Кил

By

Вчера, на полувремето од реванш-натпреварот меѓу „Вардар“ и „Кил“ во Скопје, Владимир ја побара за сопруга својата девојка Ирена. Додека седеа на трибините, тој клекна на колена и ѝ подари свршенички прстен, а Ирена не можеше да ги скрие изненадувањето и возбудата.

Видеото од романтичниот гест пред шестилјадната публика во салата „Јане Сандански“ беше објавено на фан-страницата на РК „Вардар“.

Честитки за Владимир и Ирена ❤️На реванш четвртфиналето меѓу Вардар и Кил, Владимир ја побара Ирена за сопруга…. и Ирена 100% се согласи 😍Им посакуваме многу среќа и успех!

Posted by RK Vardar on Недела, 29 април 2018

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 8

4Anime Dragon Ball (Dub) Episode 153

anime stream Attack on Titan Season 2

Attack on Titan Season 2 (Dub)