(Видео) Објавен трејлерот на „Џекес засекогаш“, премиерата е закажана за октомври

By

Популарната екипа на Џекес повторно се враќа на филмското платно. Премиерата на нивниот најнов филм „Џекес засекогаш“ е закажана за 22 октомври оваа година, од страна на Парамаунт Пикчрс.

Ова е петти филм во франшизата на „Џекес“ и претставува продолжение на „Џекес 3Д“ (2010). Во филмот како главни актери се појавуваат Џони Ноксвил, Стив-О, Крис Понтиус, Дејв Ингланд, Ви Мен, Данџер Ерен и Престон Лејси.

Филмот е во режија на Џеф Трејман, кој се јавува и како продуцент, покрај Спајк Џонс, Џони Ноксвил и Стив-О.

Во официјалниот трејлер се прикажани лудите авантури кои овие пријатели ги доживааат. Како и секогаш, тие се подготвени на сè. Од џиновски топки, мечки, бикови, змии, тарантули, до скокалници и лизгалки.

Во септември минатата година почина Стиви Ли, дел од екипата на Џекес. Професионалниот борач, познат во рингот како Папет Сајко Дворф, почина на 54 години.

Почина ѕвездата на „Џекес“, Стиви Ли

Ќе ви се допадне

AniWatch: Zoids Wild (Dub) anime episode 50 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Website https://gogoanime.be: Watch Astro Boy (2003) gogoanime Episode 50 gogoanime 10

AnimeFLV: Macross Plus anime episode 4 online free at https://animeflv.uk watch anime

Precure kara Minna e no Ouen Movie Episode Full

Folkd: https://www.folkd.com/user/kissanimemx

V: https://v.gd/ir0JQi