(Видео) Објавен трејлерот за филмот со Том и Џери: некои обожаватели скептични дека филмот ќе биде добар

By

Том и Џери се враќаат со нови авантури во игран филм. Додека на некои луѓе ќе им биде драго да ги видат познатите цртани ликови повторно на екраните, другите може да бидат малку разочарани од необичниот филмски формат. Некои обожаватели веќе споделуваат дека се скептични дали филмот ќе биде со ист квалитет како и оригиналните анимации од 1940 година.

Ќе ви се допадне