(Видео) Сираче не може да ги задржи солзите кога ќе дознае дека ќе биде посвоено

By

Сирачето Себастијан (11) од Колумбија не може да си ги задржи солзите кога ќе дознае дека семејството, каде едно време престојувал, сака да го го посвои.

Себастијан неколку месеци живеел со Аманда и Џобен Барки и нивните четири мали деца во Калифорнија. Парот многу се поврзал со малото момче, што одлучил официјално да го направи дел од нивното семејство.

Преку видеоповик, четирите дечиња го прашуваат Себастијан дали сака да им биде братче, а потоа Аманда и Џобен го прашуваат дали сака тие да му станат мајка и татко. Емотивното момче без размислување со кима со главата.

Orphan From Colombia Finds Out He’s Getting Adopted

11-year-old Sebastian was staying with the Barkey family for the summer in California, when parents, Amanda and Joben, decided they wanted to make him a part of their family. ❤️

Posted by People on Среда, 03 октомври 2018

Ќе ви се допадне

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02 at website https://funimationfree.com funimation down

Watch Yashahime: Princess Half-Demon (Dub) Episode 4 (https://animeplanet.cc/m/l2eW/ep-4) at AnimePlanet bungou stray dogs anime planet