(Видео) Вежби за задник како Ким Кардашјан

By

Британската Кортни Блек пред неколку години се борела со анорексија. Во моментот таа има 20 години и е личен тренер на многу личности. Истовремено, има многубројни следбеници на социјалните мрежи оти успеала да си го оформи телото благодарение на напорните вежби и здравата исхрана.

dobivaj vesti na viber

Таа на својот инстаграм-профил секојдневно споделува видеа од своите тренинзи и вели дека тие што го следат нејзиниот пример, не само што ќе го оформат телото туку може да имаат и задник како Ким Кардашјан.

Ќе ви се допадне