(Видео) Во новата божиќна реклама Дедо Мраз се заљуби во маж

By

Во новата божиќна реклама која ја сними норвешката поштенска служба, Дедо Мраз се заљубува во маж. Ова видео е снимено по повод 50 годишнината од декриминиализацијата на хомосексуалноста во Норвешка, а истото предизвика бурни реакции во земјата и светот.

Рекламата го прикажува раѓањето на љубовта помеѓу Дедо Мраз и маж по име Хари, а парот разменува љубовни пораки, додека кулминација е бакнежот.

Ќе ви се допадне

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeheaven.pro: Watch Bishoujo Senshi Sailor Moon SuperS Special animeheaven Episode Full anime heaven au

Website https://aniwatch.pro: Watch Transformers: Armada aniwatch Episode 52 aniwatch

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD