Заради очите Клаудија меѓепсува на Инстаграм  

By

Малата Клаудија Рамирез е тригодишно девојче кое има изразено сини проѕирни очи, заради кои стана хит на Инстаграм. Велат дека таа со волшебните сини очи маѓепсува и дека веќе и е понудено да рекламира детска облека за повеќе светки брендови.

Ќе ви се допадне

AnimeTV dubbed anime: Watch Attack on Titan Final Season Episode 13

GoGoAnime gogoanime haikyuu: My Hero Academia 2 (Dub) (https://gogoanime.be/m/W9EA) Episode 25