(Видео) 15-минутен тренинг за цело тело со фитнес инструкторката на Шакира и Џеј Ло

By

Трејси Андерсон е фитнес гуру, задолжена за обликување на телата на многу славни личности. Меѓу клиентките на 45-годишната инструкторка се вбројуваат Шакира, Џенифер Лопез, Гвинет Палтроу, Кортни Кокс, Никол Ричи и Кејт Хадсон.

Андерсон сними 15-минутен тренинг за животниот бренд на Палтроу, „Goop“, со вежби кои може да се практикуваат  во домашни услови.

Ќе ви се допадне