(Видео) Тренинг за почетници: утрински вежби за топ форма

By

Истегнувањето е важно и пред и после тренингот, и поради тоа е добро да најдете време и за овие вежби.

Денеска ви претставуваме програм за почетници во времетраење од осум минути. Се советува овие вежби да ги правите рано наутро.

Во продолжение погледнете го планот за тренингот:

Ќе ви се допадне

Watch Ex-Arm Episode 1 at AnimeFreak animefreak hunter x hunter

Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 (https://funimationfree.com/m/meWx/ep-1) at Funimation yu yu hakusho funimation