(Фото) Ги соблече гаќите, запали цигара и се олесни во канта за ѓубре

Жена ги соблече гаќите, седна на канта за ѓубре и се олесни среде Белград, пишува српски „Ало“. За уживањето да ѝ биде поголемо, таа си запали и цигара, стои во текстот објавен на порталот. Фотографијата до редакцијата на порталот ја испратил случаен минувач.

dobivaj vesti na viber

Слична ситуација имаше и во центарот на Куманово, кога жена пред неколку месеци се соблече и си го изми задникот на фонтана.

Кумановка си го изми задникот на фонтана

Scroll to Top